Bystřice

Znak obce
Vyberte město/obci:
Vývoj cen nemovitostí ve Frýdku Místku:
Ve městě Frýdek Místek jsou ceny bytů průměrně o 30 procent vyšší než v letech 2016/2017. Například byt 3+kk v panelovém domě, o rozloze okolo 70 metrů čtverečních, který se před čtyřmi lety prodával za 1,3 milionu, se nyní prodává za 1,7 milionu. V loňském roce začaly ceny, stejně jako v Ostravě, stagnovat. V určitých lokalitách byl zaznamenán i mírný pokles cen nemovitostí.

Seznam firem a řemeslníků v městě/obci Bystřice :

Informace z města/obce Bystřice :

Vize pro rozvoj Bystřice do roku 2030

Dlouhodobým cílem Bystřice je stát se nejlépe vybavenou, nejlépe spravovanou a zároveň nejbezpečnější obcí střední velikosti podle počtu obyvatel v Česku i v okolním regionu v Polsku a na Slovensku.

Bystřice chce být vzorem a příkladem pro ostatní obce v přístupu, jak vytvářet co nejlepší podmínky pro život všech generací.

Bystřice bude aktivně a společně s místními obyvateli spoluvytvářet budoucnost a bude schopna neustále se učit novým poznatkům a reagovat na aktuální ekonomické, společenské a technologické trendy.

Vize obce Bystřice je ambiciózní, ale není nereálná. Staví na vytrvalosti a pracovitosti místních představitelů obce, místních organizací a zájmových sdružení i na zájmu obyvatel o vlastní budoucnost, budoucnost svých dětí i starších generací.

„Obec Bystřice -
nejlépe vybavená.
nejbezpečnější.
nejlépe spravovaná.“

Představujeme

Nářadí Simon - obchod pro kutily a profíky

Nářadí a příslušenství za akční internetové ceny, kamenný obchod s dlouholetou tradicí a odborným poradenstvím. Rychlá výměna zboží, servis a vyřízení reklamací.
MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jsme malíři, natěrači pokojů, provádíme malování, tapetování bytů, domů i kanceláří, vč. úklidu po malování. Malířství natěračství provádíme od roku 2001, nedělají nám problém dekorativní malby, nátěry fasád, veškeré malířské a natěračské práce.
Vložit firemní vizitku

Katalog firem

Ubytování FM

Frýdek - Místek