Hukvaldy

Znak obce
Vyberte město/obci:
Vývoj cen nemovitostí ve Frýdku Místku:
Ve městě Frýdek Místek jsou ceny bytů průměrně o 30 procent vyšší než v letech 2016/2017. Například byt 3+kk v panelovém domě, o rozloze okolo 70 metrů čtverečních, který se před čtyřmi lety prodával za 1,3 milionu, se nyní prodává za 1,7 milionu. V loňském roce začaly ceny, stejně jako v Ostravě, stagnovat. V určitých lokalitách byl zaznamenán i mírný pokles cen nemovitostí.

Seznam firem a řemeslníků v městě/obci Hukvaldy :

Informace z města/obce Hukvaldy :

Obec Hukvaldy (německy Hochwald) leží v okrese Frýdek-Místek. Rozkládá se na 2 037 hektarech a žije zde přibližně 2 100[1] obyvatel. Je to poslední obec čistě lašská[2][3] na valašsko-lašském rozhraní. Krajina okolo Hukvald je předhůřím Beskyd a nejzápadnější částí Karpat.


Členění obce Hukvaldy:

Hukvaldy se člení na pět částí, které leží na dvou katastrálních územích:

k. ú. Sklenov – části Hukvaldy, Dolní Sklenov a Horní Sklenov
k. ú. Rychaltice – části Rychaltice a Krnalovice

Představujeme

Nářadí Simon - obchod pro kutily a profíky

Nářadí a příslušenství za akční internetové ceny, kamenný obchod s dlouholetou tradicí a odborným poradenstvím. Rychlá výměna zboží, servis a vyřízení reklamací.
MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jsme malíři, natěrači pokojů, provádíme malování, tapetování bytů, domů i kanceláří, vč. úklidu po malování. Malířství natěračství provádíme od roku 2001, nedělají nám problém dekorativní malby, nátěry fasád, veškeré malířské a natěračské práce.
Vložit firemní vizitku

Katalog firem

Ubytování FM

Frýdek - Místek