Jablunkov

Znak obce
Vyberte město/obci:
Vývoj cen nemovitostí ve Frýdku Místku:
Ve městě Frýdek Místek jsou ceny bytů průměrně o 30 procent vyšší než v letech 2016/2017. Například byt 3+kk v panelovém domě, o rozloze okolo 70 metrů čtverečních, který se před čtyřmi lety prodával za 1,3 milionu, se nyní prodává za 1,7 milionu. V loňském roce začaly ceny, stejně jako v Ostravě, stagnovat. V určitých lokalitách byl zaznamenán i mírný pokles cen nemovitostí.

Seznam firem a řemeslníků v městě/obci Jablunkov :

Informace z města/obce Jablunkov :

Vize představuje základní obraz pro systematický rozvoj a směřování města, jak se bude měnit a zlepšovat. Smyslem vize je deklarování toho, čeho chce město Jablunkov do roku 2023 dosáhnout:

  • v rámci Moravskoslezského kraje,
  • jako město se svými občany,
  • jako město přitahující návštěvníky.

Všechny realizované aktivity v období 2016 – 2023 na území města Jablunkov by tedy měly směřovat k naplnění stanovené vize. Výstupem z jednání jednotlivých pracovních skupin, odsouhlaseným Výborem pro strategický rozvoj města Jablunkova při ZMJ je vize města Jablunkov v tomto znění:

„Jablunkov – moje město
První město na rozbřesku, nejbližší mému srdci.
Malebné, prosperující a bezpečné místo pro náš společný život.
Kulturní křižovatka, na které ožívají tradice.
"

Představujeme

Nářadí Simon - obchod pro kutily a profíky

Nářadí a příslušenství za akční internetové ceny, kamenný obchod s dlouholetou tradicí a odborným poradenstvím. Rychlá výměna zboží, servis a vyřízení reklamací.
MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jsme malíři, natěrači pokojů, provádíme malování, tapetování bytů, domů i kanceláří, vč. úklidu po malování. Malířství natěračství provádíme od roku 2001, nedělají nám problém dekorativní malby, nátěry fasád, veškeré malířské a natěračské práce.
Vložit firemní vizitku

Katalog firem

Ubytování FM

Frýdek - Místek