Lučina

Znak obce
Vyberte město/obci:
Vývoj cen nemovitostí ve Frýdku Místku:
Ve městě Frýdek Místek jsou ceny bytů průměrně o 30 procent vyšší než v letech 2016/2017. Například byt 3+kk v panelovém domě, o rozloze okolo 70 metrů čtverečních, který se před čtyřmi lety prodával za 1,3 milionu, se nyní prodává za 1,7 milionu. V loňském roce začaly ceny, stejně jako v Ostravě, stagnovat. V určitých lokalitách byl zaznamenán i mírný pokles cen nemovitostí.

Seznam firem a řemeslníků v městě/obci Lučina :

Informace z města/obce Lučina :

Obec Lučina (německy Lutschina) leží v severovýchodní části okresu Frýdek-Místek na levém břehu Žermanické přehrady. Nachází se 7 km jižně od Havířova a 7 km severovýchodně od Frýdku-Místku. Žije zde přibližně 1 400 obyvatel a rozloha obce činí 7,44 km2, z toho 2,48 km2 připadá na vodní plochu Žermanické přehrady, která je také součástí katastru obce.

Jedná se o jednu z nejmladších obcí v Česku, byla založena 8. ledna 1956. Skládá se ze dvou základních sídleních jednotek: Lučina a Kocurovice, což jsou zároveň samostatná katastrální území.

V obci Lučina je vybudováno dobré zázemí pro letní rekreace, kempy, letní restaurace a udržované pláže.

Představujeme

Nářadí Simon - obchod pro kutily a profíky

Nářadí a příslušenství za akční internetové ceny, kamenný obchod s dlouholetou tradicí a odborným poradenstvím. Rychlá výměna zboží, servis a vyřízení reklamací.
MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jsme malíři, natěrači pokojů, provádíme malování, tapetování bytů, domů i kanceláří, vč. úklidu po malování. Malířství natěračství provádíme od roku 2001, nedělají nám problém dekorativní malby, nátěry fasád, veškeré malířské a natěračské práce.
Vložit firemní vizitku

Katalog firem

Ubytování FM

Frýdek - Místek